دوربین مداربسته نظارتی و حراستی
دوربین مداربسته نظارتی و حراستی

فروش نصب طراحی و تجهیز سیستمهای دوربین مداربسته

دوربین مداربسته شبکه

دوربین مداربسته مادون قرمز

دوربین مداربسته

در صورت نیاز به تفکیک پذیری بسیار بالا در دوربین ها چه باید کرد؟

راه حل اول استفاده از دوربین های با قابلیت زوم اپتیکال است. این دوربین ها در واقع به شما کیفیت تصویر بالاتری نخواهند داد اما تصاویر را برای شما بزرگتر می کنند تا جزئیات بیشتری برای شما قابل مشاهده باشد. توجه داشته باشید که پس از ضبط شدن تصویر نخواهید توانست از قابلیت زوم اپتیک استفاده کنید.

روش دوم استفاده از دوربین های شبکه یا IP است. دوربین های شبکه از نظر تفکیک پذیری تصویر در تئوری هیچ گونه محدودی ندارند و قابلیت دستیابی به تفکیک پذیری به مراتب بالاتر را برای شما فراهم می آورند.

دوربین مداربسته یک دستگاه الکترونیکی است که تصاویر را دریافت کرده و به یک دستگاه ضبط کننده یا نمایش دهنده انتقال می دهد. دوربین های مداربسته معمولا دو کاربری اصلی دارند: کاربری امنیتی: از دوربین مداربسته برای افزایش امنیت محل نصب استفاده می شود. این افزایش امنیت می تواند شامل پیشگیری یا پیگرد اعمال مجرمانه باشد. کاربری نظارتی: از دوربین مداربسته برای نظارت بر عملکرد افراد یا تجهیزات استفاده می شود. دوربین های مداربسته معمولا از تجهیزات مشترکی ساخته می شوند. مهمترین بخش یک دوربین مداربسته چیپ تصویر آن است. این چیپ تصویر وظیفه تبدیل رشته های نوری به اطلاعات دیجیتال را برعهده دارد. قیمت دوربین های مداربسته با توجه به قابلیت های آنها و کیفیت ساختشان متغییر باشد.

دوربین های مداربسته آنالوگ نسل قدیم دوربین های مداربسته می باشند. این قبیل دوربینها ،انواع بسیار رایجی از دوربین های مداربسته هستند که به صورت مختصر می توان گفت یک سیستم ساده و ارزان برای کاربری های غیر حرفه ای است. در سیستم مداربسته انالوگ، سیگنال های تصویر دوربین های مداربسته به صورت انالوگ به دستگاه های DVRانتقال پیدا می کنند.

دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته دوربین مداربسته ، دوربین مداربسته ،

رزولوشن یا تفکیک پذیری تصویر المانی است که از طریق آن میزان تشخیص جزئیات در تصاویر را محاسبه می کنند. در دوربین های مداربسته انالوگ که نوع رایجتر از دوربین های مداربسته هستند روزولشن تصویر از طریق واحد تیوی لاین TVL نشان نداده می شود. این تفکیک پذیری میتواند در عمل تا 720TVL باشد. البته ممکن است دوریبن هایی با روزولوشن بالاتر از 720 نیز ساخته شوند اما بالاترین روزولشن قابل انتقال از طریق سیستم انالوگ بر روی 720 TVL محدود خواهد بود. در سیستم های دیجیتال که سیستم مداربسته شبکه نیز بخشی از آن است هیچ گونه محدودیتی از نظر تئدریک برای رزولوشن تصویر وجود ندارد اما در حال حاضر دوربین های مداربسته شبکه با کیفیت تا 10مگا پیکسل ساخته می شوند و در ایران دوربین های تا 5مگا پیکسل در دسترس هستند.

فروش انواع تجهیزات دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته گردشی،دورلین مداربسته دام ،دید در شب ،دوربین تحت شبکه دیجیتال،دوربین آنالوگ ،دوربین باکس،دوربین های ضد آب

نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته ،حفاظتی و حراستی وتجهیزات جانبی دی وی آر

مشاوره ،بازدید و ارائه راه حل ر خصوص پیشنهاد مناسبتریت تجهیزات دوربین مداربسته متناسب با نیاز کاربران

نصب دوربین مداربسته فروشگاهی

نصب دوربین مداربسته پارکینگ منازل

دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته ،دوربین مداربسته دوربین مداربسته ، دوربین مداربسته ،

رزولوشن یا تفکیک پذیری تصویر المانی است که از طریق آن میزان تشخیص جزئیات در تصاویر را محاسبه می کنند. در دوربین های مداربسته انالوگ که نوع رایجتر از دوربین های مداربسته هستند روزولشن تصویر از طریق واحد تیوی لاین TVL نشان نداده می شود. این تفکیک پذیری میتواند در عمل تا 720TVL باشد. البته ممکن است دوریبن هایی با روزولوشن بالاتر از 720 نیز ساخته شوند اما بالاترین روزولشن قابل انتقال از طریق سیستم انالوگ بر روی 720 TVL محدود خواهد بود. در سیستم های دیجیتال که سیستم مداربسته شبکه نیز بخشی از آن است هیچ گونه محدودیتی از نظر تئدریک برای رزولوشن تصویر وجود ندارد اما در حال حاضر دوربین های مداربسته شبکه با کیفیت تا 10مگا پیکسل ساخته می شوند و در ایران دوربین های تا 5مگا پیکسل در دسترس هستند.نويسنده : conference system


تبليغاتclose
وبلاگ همه چی در ا م جی بلاگ