قیمت ویدئو پروژکتور بی سیم و باسیم جیبی و پرتابل سقفی
قیمت ویدئو پروژکتور بی سیم و باسیم جیبی و پرتابل سقفی

انواع ویدئو پروژکتور سقفی جیبی ،پرتابل قابل حمل ،با سیم و بی سیم

تجهیزات دیتا پروژکتور پایه سقفی کابل ویدئو پروژکتور و کیت بی سیم پروژکتور

ویدئوپروژکتور و یا دیتا پروژکتور دستگاهی می باشد که تصاویر انفورماتیک را با دریافت سیگنال های ویدئویی تصاویر را با استفاده از یک لنز بر روی صفحه نمایش پخش می کند. صفحه نمایش می تواند پرده و یا دیوار سفید باشد.

ویدئو دیتا پروژکتور

رزولوشن ( تفکیک تصاویر ) به صورت عددهای 600*1024 ،768*1024 ،800*1280، 1080*1920 نمایش داده می شود، هر چه رزولوشن بالاتر باشد، تصویر بزرگتر و با کیفیت تر می باشد. کنتراست یا شفافیت تصویر، مقادیر 200:1، 800:1، 1000:1،...و 3500:1 نمایش داده می شوند. همان طور که مشخص می باشد هر چه این عدد بزرگتر باشد شفافیت تصویر بیشتر می باشد. نسبت طول و تصویر که ضریب مقیاس نامیده می شود و شامل دو مقدار 4:3 و 16:9 می باشد. 4:3 سایز تصویر تلویزیون های قدیمی بوده و نزدیک به مربع می باشد. 16:9 حالت Wide (کشیده ) بوده که اکثر تلویزیون و مانیتورهای جدید به این شکل می باشند. لامپ پروژکتور اکثرا در حدود 3000 ساعت بوده که استفاده مداوم یا با وقفه ، دمای محیط و گرد و غبار موثر می باشد. پروژکتورهای جیبی و قابل حمل با وزن حدود 180 گرم در بازار موجود بوده ، وزن پروژکتورها یی که معمولا در فضای ثابت نصب می شوند حدود 2 تا 3 کیلو بوده که مدل های خاص آن نیز به بالای 10کیلو گرم نیز می رسند. فرکانس عمودی پهنای باند نیز نامیده می‌شود. این فرکانس به هرتز اندازه گرفته می‌شود و نشانگر تعداد تصاویری است که می‌تواند در هر ثانیه ایجاد گردد. دیتا/ویدئو پروژکتورها فرکانس عمودی خود را دارند. لذا، اطلاعات موجود در بروشورها معمولاً به فرکانس سیگنال منبع کامپیوتر/ویدئو اشاره دارد که پروژکتور می‌تواند آن را تبدیل کند.

ویدئو دیتا پرويکتور اوپنیما

ویدئو دیتا پروژکتور پاناسونیک

ویدئو دیتا پروژکتور توشیبا

ویدئو دیتا پروژکتور ای جی

ویدئو دیتا پروژکتور ایسر

ویدئو دیتا پروژکتور ویویتک

ویدئو پروژکتور هیتاچی

ویدئو پروژکتور سانیو

ویدئو پروژکتور ها با توجه به قدرت روشنایی جهت سالنهای مختلف طراحی شده است.

ویدئو پروژکتور ها امکان ارتباط بی سیم را با کامپیوتر دارند.

در صورتیکه که ویدئو پروژکتور انتخابی شما باسیم باشد می تواندی از دانگل بیسیم پروژکتور جهت تبدیل به ویدئو پروژکتور بی سیم استفاده نمایید.

ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ، ‏ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ،

ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ،‏ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ،ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور،

ویدئو پروژکتور ، ‏ویدئو پروژکتور ویدئو پروژکتور ، ‏ویدئو پروژکتور، ویدئو پروژکتور ،

مقدار اطلاعاتی که می‌تواند برای تشریح رنگ یک پیکسل بکار رود. با 8 بیت، 256 رنگ قابل نمایش است. (جهت بازسازی باکیفیت بالا ضروری می باشد)
واژگونی تصویر در طی نمایش، این تصویر به لحاظ الکترونیکی در جهت درست قرار دارد. این امر برای نمایش از پشت و نمایش از سقف حائز اهمیت است.

ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ، ‏ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ،

ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ،‏ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور ،ویدئو پروژکتور ، ویدئو پروژکتور،

ویدئو پروژکتور ، ‏ویدئو پروژکتور، ویدئو پروژکتور ،

سایز تصویر و فاصله نصب پرده نمایش دارای یک مقدار ثابت بوده که در بروشر پروژکتور این عدد به صورت "30~ "300 ، 1/4M~12/4M ثبت شده است.عدد اول حداقل و حداکثر اندازه تصویر و عدد دوم حداقل و حداکثر فاصله را بیان می کند.نويسنده : conference system


تبليغاتclose
وبلاگ همه چی در ا م جی بلاگ