تورگاید بی سیم موزه ها کارخانجات و خط تولید و سالنهای کنفرانس
تورگاید بی سیم موزه ها کارخانجات و خط تولید و سالنهای کنفرانس

تورگاید جهت موزه ها کارخانجات و سالنهای کنفرانس

تورگاید قابل حمل بی سیم بهمراه کیف همل شارژر

دستگاه ترجمه همزمان یا تورگاید (راهنمای تور) دستگاهی بسیار مناسبی جهت سخنرانی، توصیف و توضیح موضوعی خاص برای یک یا چند گروه می باشد که در کنفرانسها، اجتماعات ، سالنهای آمفی تئاتر بعنوان سیستم ترجمه همزمان و در بازدید از موزه ها ، کارخانجات ، کارگاهها ، آزمایشگاهها و محیط های صنعتی بعنوان تورگاید یا راهنمای تور جهت انتقال صدای سخنران به افراد بصورت بیسیم (وایرلس) مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تورگاید این امکان را به سخنران می دهد که با صدایی آرام صحبت نماید و اعضای گروه ، بصورت واضح و شفاف صدای او را بشنوند. با توجه به بی سیم بودن این دستگاه امکان استفاده بصورت قابل حمل و در حین حرکت گروه در مساحتی به شعاع ۱۰۰ متر را فراهم می آورد.جهت بهره برداری و استفاده گسترده تر از این دستگاه ، ۱۶ کانال برای آن طراحی شده که امکان استفاده برای ۱۶ گروه ، بصورت مجزا در یک محیط و یا ترجمه همزمان به ۱۶ زبان مختلف را فراهم می آورد. و همچنین امکان استفاده در ۱۶ گروه بازدید کننده از کارخانجات یا کارگاهها ، که هر گروه توسط یک راهنما هدایت می شوند را مهیا می سازد .

برای جلوگیری از هرگونه تداخل و نویز این دستگاه بر روی باند UHF طراحی و ساخته شده است . یکی از ویژگیهای باندUHF برخورداری از فرکانس بالا بوده و بالا بودن این فرکانس به معنی کوتاه بودن طول موج آن می باشد و کوتاه بودن طول موج در این سیستم (تورگاید ، ترجمه همزمان ) باعث افزایش کیفیت و حذف هرگونه نویز می باشد.
این مترجم همزمان (ترجمه همزمان،تورگاید ) مجهز به ال سی دی کوچک می باشد که به کاربر اجازه می دهد تا براحتی بتواند کانال مربوط به خود را بصورت دیجیتالی انتخاب نماید .

دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید -

دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید

دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید

این سیستم همچنین بعنوان دستگاه ترجمه همزمان (چند زبانه) نیز کاربرد دارد.به این صورت که مترجم از دستگاه فرستنده و میکروفن آن جهت ترجمه استفاده کرده و اعضا بوسیله گیرنده و هدفونی که در اختیار دارند صدای مترجم را می شنوند. به طور کلی این سیستم از یک گوشی بی سیم بهمراه گیرنده کمری و یک میکروفن یقه ای بی سیم بهمراه فرستنده تشکیل شده است . در این سیستم ترجمه همزمان ، میکروفن و هدفون بی سیم بصورت مستقیم با هم در ارتباط هستند و نیازی به دستگاه مرکزی ندارند . کار کردن با این هدفون بی سیم (تورگاید ، مترجم همزمان) بسیار آسان بوده و براحتی و بدون نیاز به تنظیم خاصی در هر مرحله ای و در حداقل زمان ممکن قابل راه اندازی و استفاده می باشد .

قیمت دستگاه تورگاید

دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید -

دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید

دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگاید - دستگاه تورگایدنويسنده : conference system


تبليغاتclose
وبلاگ همه چی در ا م جی بلاگ